ПІКНІК в садовому центрі «Сад+Город»

18.06.2017

Літо! Час байдикувати в саду. Тому 18 червня 2017 року ми зібрали друзів, щоб яскраво і весело провести перші літні дні на природі! Для всіх любителів рослин, організували ПІКНІК в садовому центрі «Сад+Город»!

Атмосферу заміського відпочинку смачно доповнило літнє меню від фуд-траку ТМ «Дмитрук Гриль». Відвідувачі насолоджувались свіжими і сміливими смаками та ароматами зелені в саду та на тарілці!

У дружній і невимушеній атмосфері на свіжому повітрі в тіні прекрасних рослин, куштували смачні страви, спілкувались з друзями та отримували задоволення від недільного літнього дня!

Драйвовий музичний настрій забезпечили гурт РЕЗУС БЛЮЗ та Інна Кириченко! Дитячі розваги, розіграш призів, та море натхнення заповнили наш садовий центр!

Нові поставки рослин з Європи, неймовірний асортимент і лише один день порадувала знижка на всі рослини -20%, тож кожен знайшов щось особливе для свого саду.

Родини з дітками долучалися до світу природи, яка пробуджує уяву і творчі здібності. Діти люблять возитися в саду - це весело!

В творчій майстерні маленькі садівники створювали свій власний мініатюрний казковий сад. У власноруч розмальованому квітковому горщику облаштовували маленький будиночок для садової феї і садили квіти.

Наші події вже традиційно стали місцем сімейного відпочинку та натхнення! І цього разу відвідувачі садового центру «Сад+Город» знайшли для себе оригінальні, цікаві ідеї як облаштувати гриль або патіо в своєму саду, або ж відкривали нові смаки літніх страв для пікніка!

Наші спеціалісти та ландшафтні дизайнери консультувативали відвідувачів з питань облаштування власного саду на всіх етапах: від проектування до догляду за рослинами.

На території садового центру створені виставкові декоративні сади, в яких показані приклади ландшафтного дизайну і варіанти використання рослин.

Черпайте натхнення! І створюйте той самий простір, про який мріяли.

Нам подобається дивувати і надихати ВАС та задовольняти пристрасть до рослин! Тож ми раді зустрічі з Вами знову в мережі садових центрів «Сад+Город»!