Фестиваль «Весняний Сад»

16.05.2015

16 травня 2015 року відбувся наш перший ВЕСНЯНИЙ фестиваль!

Фестиваль «Весняний Сад» - це яскравий відпочинок серед прекрасних рослин для всієї сім'ї, розваги та частування, позитивні емоції та весняний настрій.

Територія Садового центру «Сад+город» перетворилася на гостинну зелену ярмарку, наповнену весняними квітковими ароматами і свіжістю молодого листя.

На території садового центру «Сад+город» для відвідувачів облаштовані спеціальні заходи для всієї родини: творчі майстерні для дітей, школи ландшафтного дизайну, майстер-класи, жива музика під відкритим небом.

Гостей фестивалю зустрічали кумедні міми, а справжні козаки частували смачним кулішем.

Фестиваль «Весняний Сад» зібрав в Садовому центрі «Сад+город» справжніх професіоналів у галузі створення садів, а також усіх, хто воліє жити в зеленому оточенні, любить природу.

Тож, майстер-класи, що протягом дня відбувалися на фестивалі збирали чимало охочих дізнатися як же правильно сіяти газон чи формувати топіари в своєму саду.

Ну і, звичайно, жоден фестиваль неможливий без розваг. Спеціальна дитяча зона Фестивалю дозволила юним відвідувачам повною мірою насолодитися відпочинком на природі. Протягом дня працювала творча майстерня для діток «Сад починається з паростка»: уроки догляду за рослинами, дітки мали можливість посадити свою квітку у прикрашений власноруч горщик, навчалися доглядати за нею, та отримали смачні подарунки.

Свою продукцію презентували партнери садового центру:

- торгова марка «Фіскарс» - провідний постачальник садово-паркового інвентаря. Представники торгової марки демонструали використання садових інструментів, провели майстер-клас по обрізці дерев.

- БТУ центр (біопрепарати ТМ "Жива Земля") - проводили консультації в застосуванні біопрепаратів.

- Компанія «Стандарт Парк» - виробник і постачальник компонентів систем поверхневого дренажу та водовідведення. Весь спектр їх продукції дозволяє не тільки обладнати дренажну абоводовідвідну систему, але також без проблем приєднати її до вже готових комунікацій. Представники компанії «Стандарт Парк» проводили консультації та презентації новинок.

- Директор Студії ландшафтного дизайну - «ФЛОРА–ДИЗАЙН» провели майстер клас «Топіарна стрижка туї»

- Компанія «Лілі-Лайн» презентувала свою продукцію: цибулини квітів голландського та власного виробництва

- Ландшафтне бюро Садового центру «Сад+город» протягом дня надавали професійні консультації з озеленення території, підбору та посадки рослин, представляли власні ландшафтні проекти. Також, не лишились без уваги відвідувачі, унікальна акційна пропозиція від Ландшафтного бюро Садового центру «Сад+город» – ландшафтні дизайнери проводили попередній запис на РАЗОВУ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВИЇЗДОМ НА УЧАСТОК ЗАМОВНИКА!

А завершив наш чудовий фестивальний день розіграш цінних призів головним подарунком якого стала газонокосарка!

Сподіваємось наш фестиваль - це чудове свято весни, яке стане улюбленим та очікуваним для всіх гостей!
Буде гарною традицією, можливістю відпочити та розважитись всією сім'єю, зустрітися з друзями, помилуватися прекрасними рослинами та придбати якісні товари за приємними цінами!

Web студія "Trek", разработка сайтів і веб-додатків, веб-дизайн, підтримка